Propozície
GRETA RUN 2024

HOTELOVÝ KOMpLEX GRÉTA

Nachádzame sa v nádhernej scenérii Západných Tatier priamo na brehu Liptovskej Mary, medzi Aquaparkom Tatralandia a vodným parkom Bešeňová. Sme celodrevený hotelový komplex postavený v tradičnej liptovskej architektúre. Sme jedineční nie len svojou polohou, ale aj bohatou ponukou a kvalitou služieb. Ubytujeme Vás v štýlových dreveničkách alebo priamo v hoteli. Uvaríme Vám v exkluzívnej gurmánskej reštaurácii. Očarí Vás naša unikátna Stodola v ktorej pripravujeme nezabudnuteľné svadby, sezónne degustačné večery a luxusné firemné akcie.

Prihláste sa k odberu noviniek zadaním svojho emailu:

Držitelia Liptov Region Card majú u nás
10% zľavu na jedlá a nápoje z jedálneho lístka.

ROZPRÁVKOVÁ SVADBA
V STODOLE gréta

Stodola Gréta je vďaka svojej polohe tým najideálnejším miestom pre spojenie obradu, fotenia a svadobnej hostiny pre Váš najvýznamnejší deň. Každá nevesta má vysnívanú predstavu o svojej svadbe. Vždy sa snažíme o individuálny prístup, aby práve tá Vaša svadba bola originálna a výnimočná. K tomu určite napomôže novopostavená svadobná Stodola Gréta ktorá je tým najideálnejším miestom pre spojenie obradu, fotenia a svadobnej hostiny. Dovoľte nám pripraviť Váš najvýznamnejší deň a my budeme hrdí, že môžeme byť jeho súčasťou. Snom všetkých snúbencov je povedať si svoje áno na rozprávkovom mieste a Hotel Koliba Gréta takým miestom určite je.

ZISTIŤ VOĽNÝ TERMÍN
RODINA POVAŽSKÁ

v gastronómii od roku 1972

Rodina Považská je súčasťou gastronómie už od roku 1972, kedy začali naši rodičia pracovať na horskej chate Osobitá v Roháčoch. Tu sme sa im narodili my dvaja, synovia Anton a Marek. Už od malička to bola naša vášeň a do dnes sa snažíme v tejto oblasti vzdelávať a posúvať ju vpred. Náš tím pod vedením Antona Považského zostavuje sezónny jedálny lístok 4 krát do roka a to vždy podľa dostupnosti čerstvých surovín v danom ročnom období.

Tím koliba gréta

rodinný rezort

Aby vaša svadba, event, či klasický obed v reštaurácii Grétka, bol nezabudnuteľný, náš  úžasný tím ľudí robí všetko preto, aby všetko bolo podľa Vašich predstáv a prianí. Robíme to s láskou a  každý zákazník je našou prioritou. 

Vitajte na mieste, ktoré milujete. 

KONTAKTUJTE NÁS

Liptovská Sielnica 270
032 23 Liptovská Sielnica

Tel.: +421 (0) 44 55 400 40
Mobil: +421 (0) 911 897 078
E-mail: kolibagreta@kolibagreta.sk

GPS súradnice:
N 49,1353
E 19,5146