KOLIBAGRETA & EASYDIET
Koliba Gréta dlhodobo zvažovala rozvoz jedál pre zákazníkov, kde by bola zastúpená kvalita a spoľahlivosť.

VYBERTE SI Z PONUKY
EASYDIET

ZDRAVÁ STRAVA
A CHUDNUTIE

Koliba Gréta dlhodobo zvažovala rozvoz jedál pre zákazníkov, kde by bola zastúpená kvalita a spoľahlivosť. To sa nám podarilo teraz a to spojením dlhoročných tradícií Koliby Gréta a firmy Easydiet z Pezinka, v ktorej sme našli spoľahlivého partnera a ich produkt šírenia zdravej stravy plnej vitamínov a živín ponúkame už aj u nás na Liptove. Radi k vám domov dovezieme zdravú stravu vyrobenú priamo u nás na Kolibe Gréta.

EASYDIET

krabičková dieta

Za úspechom EASYDIET nehľadajte žiadne tajomstvo ani zázračné tabletky. Je ukrytý vo vašej odhodlanosti, cieľavedomosti a pripravenosti zlepšiť svoj výzor, schudnúť, byť fit a v našej starostlivosti o vás.Každý deň vám náš kurier privezie domov, alebo do práce, v chladiarenskom aute, päť čerstvo pripravených, plnohodnotných jedál : raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru – vaše menu na celý deň.

DETOXIKAČNÝ PROGRAM

ZDRAVÉ TELO

Detoxikácia je prirodzený proces, ktorým sa z tela odbúravajú toxíny a škodlivé látky. Pomáha odstraňovať následky stresu, nevhodného stravovania a nahromadených toxínov.  Napomáha celkovej telesnej regenerácii.Denne sa telo samo zbavuje toxínov, čo je veľmi dôležité, pretože inak by mohli poškodiť tkanivá a naštartovať negatívne procesy. 

KONTAKTUJTE NÁS

Liptovská Sielnica 270
032 23 Liptovská Sielnica

Tel.: +421 (0) 44 55 400 40
Mobil: +421 (0) 911 897 078
E-mail: kolibagreta@kolibagreta.sk

GPS súradnice:
N 49,1353
E 19,5146