MIESTO, KTORÉ
MILUJEM

HOTELOVÝ KOMpLEX GRÉTA

Nachádzame sa v nádhernej scenérii Západných Tatier priamo na brehu Liptovskej Mary, medzi Aquaparkom Tatralandia a vodným parkom Bešeňová. Sme celodrevený hotelový komplex postavený v tradičnej liptovskej architektúre. Sme jedineční nie len svojou polohou, ale aj bohatou ponukou a kvalitou služieb. Ubytujeme Vás v štýlových dreveničkách alebo priamo v hoteli. Uvaríme Vám v exkluzívnej gurmánskej reštaurácii. Očarí Vás naša unikátna Stodola v ktorej pripravujeme nezabudnuteľné svadby, sezónne degustačné večery a luxusné firemné akcie.

HOTEL GRÉTA

na raňajky v papučkách

Buďte priamo v centre diania  a rezervujte si izbu v hlavnej budove. Vyberte si z našich deviatich izieb: 

  • 5x dvojlôžková izba 
  • 2x trojlôžková izba 
  • 2x apartmán pre 4 osoby

štýlové dreveničky

na krok od prírody

Vychutnajte si pobyt v srdci Liptova tradične, a to v našich romantických dreveničkách! Ubytovanie v dreveničkách je medzi našimi návštevníkmi najpreferovanejšie. Súkromie a možnosť využitia vonkajšieho sedenia so záhradným grillom počas letných večerov, je to čo si naši hostia pochvaľujú najväčšmi. Na svoje si prídu zaľúbené páry, ale aj rodičia so svojimi ratolesťami, nakoľko si pri rezervácii môžete vybrať z viacerých typov izieb tak, aby ubytovanie vyhovovalo vašim predstavám.

  • Jedna drevenica – 4 samostatné hotelové izby 
  • Prízemné izby s kuchynkou a východom na terasu Izby na poschodí s možnosťou prístelky 
  • Každá izba – samostatné sociálne zariadenie
  • Vonkajšie sedenie a záhradný grill 
  • Parkovanie priamo pred drevenicou

aktivity v prírode

wellness centrum

wifi free zone

privátne wellness

užívajte si relax

Počas pobytu si môžete oddýchnuť v našom privátnom wellnesse vyhradenom len pre hotelových hostí. Výnimočný je svojím umiestneným priamo v prírode. Zrelaxujte vo vírivke priamo pod holým nebom. Vypotte sa vo fínskej saune vykurovanej bukovým drevom a  otužte sa v jazierku s ľadovou vodou priamo zo studne. Na záver si zdriemnite na príjemných hojdacích lehátkach v oddychovej miestnosti s krbom.

Nutná rezervácia deň vopred.

video-player-cloud

foto a video galéria

KONTAKTUJTE NÁS

Liptovská Sielnica 270
032 23 Liptovská Sielnica

Tel.: +421 (0) 44 55 400 40
Mobil: +421 (0) 911 897 078
E-mail: kolibagreta@kolibagreta.sk

GPS súradnice:
N 49,1353
E 19,5146